Kilka lat temu, w zielonym zakątku Lubelszczyzny, zrodził się pomysł, który szybko został zrealizowany i tak oto powstał Pałacyk Fantazja.

Niewielki obiekt, sala weselna, kilka pokoi oraz smaczna kuchnia. Z biegiem lat oraz zwiększonym zapotrzebowaniem naszych Gości, Pałacyk został rozbudowany. Dzisiaj, do Państwa dyspozycji oddajemy piękny obiekt, który podczas balu czy wesela może pomieścić do 550 osób i zostaje jeszcze miejsce do tańca.

Przestronna sala, która może pomieścić łącznie do 550 osób, dzięki systemowi ścian przesuwnych może być podzielona na 3 niezależne, mniejsze sale.

Do dyspozycji Klientów dostępna jest również 4ta, kameralna Sala Kominkowa, która ma osobne, ustronne wejście.

Przed Pałacykiem Fantazja na Klientów czeka bezpłatny, obszerny parking, a w sezonie letnim piękny ogród o powierzchni ok. 2 000 m2, z którego można podziwiać piękne zachody słońca. Ogród idealnie sprawdza się podczas organizacji pikników, koncertów czy innych wydarzeń plenerowych . Dzięki ciekawej aranżacji, staje się on również idealnym miejscem do realizacji sesji zdjęciowych, a także ślubów plenerowych.

Bezpośrednio z ogrodu możliwe jest przejście na boisko piłkarskie czy korty tenisowe, które również dostępne są dla naszych Gości.

Strategiczne położenie Pałacyku Fantazja pozwala na wygodny i szybki dojazd zarówno z centrum Łukowa  (ok. 10 min) czy Stoczka Łukowskiego  (ok. 20 min), jak i z innych lokalizacji, a dzięki bliskości drogi DK 76 połączonej z drogą ekspresową S17 i drogą krajową 63  dojazd z Warszawy zajmuje ok. 2 godzin, a z Lublina tylko ok. 1 godz. 30 min.

Pałacyk Fantazja to również wygodne, klimatyzowane pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe, które mogą pomieścić ok. 70 osób.


partnerzy
Rzeczpospolita Polska WESELE Z KLASA Unia Europejska Województwo Lubelskie Program Regionalny

Kontakt

Pałacyk Fantazja

Adres
Sięciaszka Pierwsza 57a
21-400 Łuków, woj. lubelskie
Email
E-mail: biuro@palacykfantazja.com
Telefon
Tel: +48 508 321 973 +48 797 799 533 Hotel: +48 797 336 383

O nas

Odpowiednie miejsce na organizację wydarzeń, nie tylko rodzinnych (wesela, komunie czy chrzciny), ale również firmowych (konferencje, bankiety, pikniki) czy okolicznościowych (studniówki, bale, urodziny, imieniny, konsolacje).

Więcej

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone