Poprawa efektywności energetycznej budynku warsztatu samochodowego Firmy Handlowej „BARTEK”

Poprawa efektywności energetycznej budynku warsztatu samochodowego Firmy Handlowej „BARTEK”

Poprawa efektywności energetycznej budynku warsztatu samochodowego Firmy Handlowej „BARTEK”

Głównym celem i przedmiotem projektu jest poprawa efektywności energetycznej Firmy Handlowej „BARTEK” poprzez głęboką kompleksową modernizację energetyczną budynku warsztatu mechaniki pojazdowej zlokalizowanych w miejscowości Sięciaszka Pierwsza (powiat łukowski, województwo lubelskie).
W ramach projektu przewidziano następujące kompleksowe zadania modernizacyjne warsztatu będące efektem przeprowadzonego audytu energetycznego:
1. Ocieplenie obiektu: ścian zewnętrznych, stropu i stropodachu;
2. Ocieplenie podłogi;
3. Wymiana okien i drzwi zewnętrznych;
4. Wymiana oświetlenia na energooszczędne;
5. Przebudowa systemu grzewczego – m.in. wymiana kotła węglowego na gazowy kondensacyjny oraz montaż pompy ciepła;
6. Modernizacja wentylacji;
7. Zastosowanie systemu zarządzania energią;
8. Montaż instalacji wytwarzającej energię elektryczną z OZE;
9. Instalacja zaworów podpionowych i termostatów.
Projekt realizuje cele na poziomie produktu tj. uzyskanie wsparcia na realizację przedsięwzięcia, w wyniku którego poprawi się efektywność energetyczna przedsiębiorstwa, modernizacja energetyczna budynku w ramach projektu o pow. użytkowej 236,12m2 oraz budowa instalacji OZE do wytwarzania energii elektrycznej i cieplnej. W efekcie zostaną zrealizowane wskaźniki rezultatu: roczna oszczędność energii elektrycznej i cieplnej, roczne zmniejszenie zużycia energii końcowej, roczny spadek emisji gazów cieplarnianych, produkcja energii elektrycznej i cieplnej z wybudowanych instalacji OZE oraz dodatkowa zdolność wytwarzania energii z OZE.

Wartość projektu: 789 126,10 PLN

Wkład EFRR: 417 017,84  PLN

Łukasz Jakóbiak – Znajdź siłę

Łukasz Jakóbiak – Znajdź siłę

Już 27 listopada o godz. 18.30 z wykładem motywacyjnym wystąpi Łukasz Jakóbiak. Twórca kultowego programu 20m2 pokaże, jak wytrwałość i odpowiednie nastawienie pozwalają polepszyć nasze jutro.

W swoim wykładzie Łukasz Jakóbiak przytacza kilkanaście autorskich historii, które pokazują, że warto marzyć i nie bać się realizować nawet najbardziej szalonych i odważnych pomysłów. Wykład motywuje, dodaje odwagi do realizowania celów i przesuwa granice wyobraźni. Jak nauczyć się instrukcji obsługi własnej osoby? Co zrobić, gdy nam się nie chce? To kultowy wykład, który może zmienić podejście do życia.

Bilety:

https://www.ebilet.pl/biznes/konferencje/lukasz-jakobiak/?partner=palacykfantazja

BILETY VIP* (wykład + kolacja z Łukaszem Jakóbiakiem):

eventy@palacykfantazja.com

tel. 797 799 533

*ilość miejsc ograniczona

 

Łukasz Jakóbiak

Zasłynął wywieszeniem gigantycznego CV przed firmą, w której chciał pracować. Otrzymał nominację do nagrody Wiktora w kategorii Odkrycie Telewizyjne Roku 2012. W 2014 roku znalazł się w rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie magazynu Brief.

W 2013, 2014, 2015 i 2016 roku zrealizował swój cykl wykładów na terenie całej Polski. Prowadził wykłady razem z Jackiem Walkiewiczem. Był gościem seminarium „Go Big Or Go Home” z Randy Gagem, gdzie wysłuchało go ponad pół tysiąca uczestników. Wykładał jako jeden z 12 najlepszych mówców na Festiwalu Inspiracji w 2014, 2015 i 2016 roku. W marcu 2015 wystąpił na Uniwersytetach: Greenwich i Oxford i na prestiżowej konferencji TEDx. Prelegent jednego z największych eventów motywacyjnych w Europie – Życie bez Ograniczeń – z Nickiem Vujicicem i Lesem Brownem. W 2016 roku ze swoim wykładem był gościem Sebastiana Kotowa na evencie Efekt Domina. W styczniu 2017 roku wystąpił na jednym z największych eventów dla kobiet Queens of Life. Do września 2017 roku wysłuchało go podczas wystąpień na żywo ponad 65 000 osób. Gość i prelegent wielu konferencji, m. in. „Łódź JungleWeb”, „Like us, TOO” na Uniwersytecie Jagiellońskim, „Creative Mornings” w Warszawie czy „XX Forum Gospodarczego” w Toruniu. Brał udział w pierwszej polskiej edycji National Achievers Congress w Polsce, na której wystąpił m.in. Robert Kiyosaki, brał też udział w seminarium Jacka Canfielda oraz szkoleniach Briana Tracy, a także w The Way Ahead z Tonym Robbinsem. W 2013 roku został członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce. W swoich talk-show gościł m.in. Jacka Canfielda i Brian’a Tracy.

Rocznie daje blisko 100 wykładów motywacyjnych. Wykładał dla firm takich jak Allianz, PZU, Coca Cola, Loreal, W.Kruk, Pracuj.pl, 3M, Bacardi, BZ WBK, Orange, Aviva, UBS, Beko, Avon, Gedeon Richter, GSK, Microsoft, iSpot, Siemens, Lekam, ING, PLAY, PEPSICO.

„Absolutny hit” taka recenzja (gazeta.pl) powstała po prezentacji Łukasza na TEDxLublin.

Jacek Walkiewicz po jednym z jego wykładów powiedział: „Bezwzględny dla okoliczności, które stają mu na drodze”.

Piotr Najsztub we WPROST napisał o nim: „Ludzki czołg z Radomia”.

Poprawa efektywności energetycznej Firmy Handlowej „BARTEK”

Poprawa efektywności energetycznej Firmy Handlowej „BARTEK”

plakat_matusiak-1

Głównym celem i przedmiotem projektu jest poprawa efektywności energetycznej Firmy Handlowej „BARTEK” poprzez głęboką kompleksową modernizację energetyczną budynku Sali weselnej oraz Stacji Kontroli Pojazdów zlokalizowanych w miejscowości Sięciaszka Pierwsza (powiat łukowski, województwo lubelskie). W ramach projektu przewidziano następujące kompleksowe zadania modernizacyjne obiektów będące efektem przeprowadzonego audytu energetycznego: 1.Ocieplenie obiektów: ścian zewnętrznych i stropów; 2. Ocieplenie podłogi w budynku Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów 3. Wymiana drzwi zewnętrznych w budynku OSKP; 4.Wymiana oświetlenia na energooszczędne; 5.Przebudowa systemów grzewczych- modernizacja systemów grzewczych w budynkach m.in. z wymianą kotła węglowego na gazowy oraz montaż pompy ciepła; 6. Usprawnienie systemu wentylacji i klimatyzacji w modernizowanych budynkach; 7. Zastosowanie systemu zarządzania energią; 8. Montaż instalacji wytwarzającej energię elektryczną z OZE; 9. Instalację zaworów podpionowych i termostatów dla modernizowanych instalacji grzewczych. Projekt realizuje cele na poziomie produktu tj. uzyskanie wsparcia na realizację przedsięwzięcia, w wyniku którego poprawi się efektywność energetyczna przedsiębiorstwa, modernizacja energetyczna budynku Sali weselnej oraz budynku Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów w ramach projektu oraz budowa jednostek wytwórczych wykorzystujących instalacje OZE do wytwarzania energii elektrycznej. W efekcie zostaną zrealizowane wskaźniki rezultatu: roczna oszczędność energii elektrycznej, roczne zmniejszenie zużycia energii końcowej, roczny spadek emisji gazów cieplarnianych, produkcja energii elektrycznej z wybudowanych mocy wytwórczych instalacji OZE oraz dodatkowa zdolność wytwarzania energii z OZE.

Bez tytułu

Nowa strona pałacyku

Nowa strona pałacyku

W dniu dzisiejszym powstała nowa strona internetowa naszego Pałacyku. Znajdą Państwo na niej wszelkie informacje o naszej lokalizacji i ofercie.

Zapraszamy do odwiedzin galerii zdjęć!